عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

سوال: آیا وکیل میتونه در گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا، فاند(بورس تحصیلی) و ویزای دانشجویی کمکمون کنه؟

پاسخ کارشناس مجموعه Visa4edu:

 در پروسه ی اپلای دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا به هیچ عنوان نیازی به وکیل نیست و وکیل کمک خاصی به شما نمی کند، بنابراین حواستون باشه اسیر سودجویی یه عده نشید!

دریافت پذیرش و فاند فقط به نمرات زبان، معدل، رزومه، مقالات، توصیه نامه و انگیزه نامه ی شما بستگی داره. بحث ویزا هم به رزومتون بستگی داره، و اگر فول فاند نباشید به استطاعت مالیتون هم بستگی خواهد داشت. صرفاً بخاطر بارگذاری مدارک تحصیلی در فرم اپلیکیشن دانشگاه آی آمریکا مبالغ نجومی توسط واسطه گران و بعضی شرکت های مهاجرتی اخذ می شود که به راحتی توسط خود دانشجو می توانست انجام شود. موارد فول فاند هم که مستقیماً به استاد و ریسرچ اینترست دانشجو و نمرات زبان نیاز داره و باز هم با دانش خود دانشجو میشه این امور رو پیگیری و مدیریت کرد. 

- نکته: مجموعه ویزا برای تحصیل (visa4edu) با گردآوری مستند ترین مدارک و تجربیات دانشجویی در مباحث اپلای و ویزای دانشجویی سعی در هموار کردن راه اپلای تحصیلی کشور آمریکا و کوتاه کردن دست  واسطه گران سودجو را داشته و دارد. شما با استفاده از امکانات وب سایت ویزا برای تحصیل می توانید به پاسخ ۹۰٪ سوالات خود برسید و با استفاده از گروه های مفید تلگرامی زیرمجموعه ویزا برای تحصیل به ۱۰۰٪ پاسخ  سوالات خود دست پیدا کنید.

اگر همچنان سوالی بدون پاسخ باقی ماند میتوانید از قسمت پشتیبانی موجود در پنل کاربری اقدام به ارسال تیکت نمایید( باتوجه به نوع عضویت سرعت پاسخگویی متفاوت خواهد بود).

با استفاده از هشتگ های زیر در کانال و گروه اپلای دانشجویی آمریکا نیز می توانید سوال خود را پیگیری و پاسخ های اعضا گروه را نیز مشاهده نمایید.

#Apply

برو بالا