عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

نظرسنجی در مورد پورت های ورودی به آمریکا ۲۰۲۱

نظرسنجی در مورد پورت های ورودی به آمریکا ۲۰۲۱

نتایج نظر سنجی از دانشجویان ساکن آمریکا در مورد پورت های ورودی به آمریکا

(قبل از ۲۰۲۱ و بعداز ژانویه ۲۰۲۱)

 

با توجه به درخواست دانشجویان عضو در گروه ویزای دانشجویی آمریکا ۲۰۲۱( زیرمجموعه Visa4edu) برای راهنمایی در مورد پورت های ورودی به آمریکا، نظرسنجی در دو مرحله از بین دانشجویان ایرانی ساکن آمریکا انجام شد که نتایج و توضحیات آن در ادامه این مطلب قابل مشاهده میباشد.

این مطلب برای چه کسانی مفید میباشد؟

دانشجویانی که در کلیرنس بعداز مصاحبه ویزای دانشجویی هستند، نتیجه کلیرنس پرونده مشخص شده ، کیس کلیر شده، ویزای دانشجویی روی پاسپورت خورده و آماده سفر به آمریکا  در سال ۲۰۲۱ می باشند.

نتایج نظرسنجی چقدر قابل اطمینان میباشد؟

نظرسنجی از دانشجویان ساکن آمریکا برای پورت های ورودی به آمریکا شامل دو سوال مشخص برای هر پورت ورودی می باشد. برای مثال:

  • تجربه شما  از پورت میامی (ایالت فلوریدا) ورودی به آمریکا( قبل از سال ۲۰۲۱) چگونه بوده است؟

  • تجربه شما از پورت میامی (ایالت فلوریدا) ورودی به آمریکا( بعد از سال ۲۰۲۱) چگونه بوده است؟

باتوجه به بروز پندمی کرونا در جهان و بسته شدن مرزها و عدم مراجعه دانشجویان به روال سالهای قبل و همچنین تغییر دولت در آمریکا و حذف شدن دستورالعمل های نامناسب بر سر راه ورود مسافران، در این نظرسنجی از دانشجویان در مورد تجربه قبل از ۲۰۲۱ و بعداز آن سوال شده تا میزان دقت نتایج نظرسنجی از سطح بالای برخوردار باشد. لازم به ذکر است: تنها پورت های ورودی با میزان مراجعه بالا در این نظرسنجی سوال شده است و در صورتی که پورتی مورد درخواست تعداد زیادی از دانشجویان باشد در روزهای آینده به این نظرسنجی افزوده خواهد شد.

این نظر سنجی در دو مرحله انجام می گیرد. مرحله اول سوالات نظرسنجی بین بیش از ۷۰۰ نفر دانشجوی گروه زندگی دانشجویی آمریکا (گروه خصوصی) به صورت اختصاصی ارسال شده است و تا این لحظه بیش از ۷۵ نفر درآن شرکت نموده اند. در این مرحله نتایجی که بدست آمده است به دلیل جمع آوری نظرات از بین دانشجویان شناخته شده ساکن آمریکا، قابل استناد می باشد. نتایج این نظرسنجی در ادامه همین مطلب قابل مشاهده می باشد.

مرحله دوم نظرسنجی شامل جمع آوری نظرات دیگر دانشجویان ایرانی می باشد که عضو گروه زندگی دانشجوی آمریکا نبوده و یا تا این لحظه به این نظرسنجی دسترسی نداشته اند. 

توجه: مجموعه ویزا برای تحصیل طی ۶ سال گذشته به این تجربه مهم دست پیدا کرده است که دانشجویان نباید اطلاعات شخصی شامل آدرس ایمیل  ویا نام فامیلی خود را در فرم های به جز وب سایت های رسمی داخل آمریکا و یا وب سایت های که به آن اطمینان دارند، وارد نمایند. در نتیجه در مرحله دوم این نظرسنجی، از شرکت کنندگان هیچگونه اطلاعاتی بجز تجربه پورت ورودی به آمریکا درخواست نمیشود تا حریم خصوصی افراد حفظ شود.

آیا میتوانیم در نظرسنجی شرکت کنیم؟

بله. دانشجویانی که از یکی از پورت های ورودی با میزان رفت و آمد بالا، وارد آمریکا شده اند (قبل ویا بعداز ۲۰۲۱) میتواند در این نظر سنجی شرکت نمایند. این نظرسنجی تا پایان تابستان ۲۰۲۱ در دسترس عموم دانشجویان به صورت رایگان  خواهد بود.

نتایج نظرسنجی در پایان مرحله اول:

دانلود فایل pdf نتایج به روز شده تا تاریخ June 8 2021

نمونه نتایج نظرسنجی برای پورت های مختلف ورودی دانشجویان به آمریکا:

       

توجه: به این دلیل که در مرحله دوم نظرسنجی لینک نظرسنجی برای عموم در دسترس خواهد بود، نتایج مرحله اول به صورت جداگانه اینجا اطلاع رسانی شده است. دراین مطلب تنها تجربیات مرحله اول نظرسنجی قابل مشاهده می باشد. نتایج مرحله اول و دوم نظرسنجی در همین مطلب و در انتهای هر هفته به روز رسانی خواهد شد.

لینک شرکت در نظرسنجی:

فرم نظرسنجی پورت های ورودی آمریکا سال۲۰۲۱

توضیحات فرم:

 دانشجویان زیادی در گروه ویزای دانشجویی آمریکا ۲۰۲۱ و در مورد پورت های ورودی سوال کرده بودند، درنتیجه این نظر سنجی تهیه و در دسترس قرار داده شد. قصد داریم با این نظر سنجی به دانشجویان اول ورود به آمریکا کمک کنیم تا از انتخاب پورت مشکل دار ویا همراه با ریسک (درصورت امکان) خودداری کنند ویا آمادگی شرایط موجود را داشته باشند. این نظر سنجی از طرف مجموعه Visa4edu.com  تهیه شده که در مرحله اول، این نظرسنجی در گروه زندگی دانشجویی آمریکا با بیش از ۷۰۰ عضو اشتراک گذاری شد.
مرحله دوم این نظرسنجی، اشتراک گذاری لینک شرکت در نظرسنجی برای عموم دانشجویان ساکن آمریکا خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید: شرکت کنندگان در این نظر سنجی هیچ گونه اطلاعات شخصی شامل اکانت ویا ایمیل را اشتراک گذاری نکرده اند و این نظرسنجی صرفا برای کمک به دانشجویان ایرانی که قصد ورود به امریکا در سال ۲۰۲۱ را دارند به صورت رایگان گردآوری و در دسترس قرار داده شده است.

 توجه: همیشه توصیه میشود دانشجواز نزدیک ترین پورت بین المللی بعنوان مقصد نهایی استفاده کند (هرچند بوده مواردی که پورت رو خیلی دورتر از محل دانشگاه انتخاب کردند ولی ریسک مراجعه اول به آمریکا در پورتی بیرون از ایالت محل دانشگاه همیشه هست).

 نکته: چنانچه تجربه شما مربوط به دوران ترامپ و قبلش میشه لطفا  گزینه مناسب (قبل از ۲۰۲۱) رو انتخاب کنید. و اگر مراجعه شما به آمریکا بعداز ژانویه ۲۰۲۱  می باشد ، گزینه بعداز ۲۰۲۱.

 لطفا در نظر سنجی شرکت کنید تا به دیگر دانشجویان ورودی فال۲۰۲۱ تجربیات مفید از پورت های ورودی به آمریکا منتقل بشه.  باید به این نکته توجه داشت که دربسیاری از موارد تجربیات از یک پورت خیلی متفاوت بوده بین افراد ورودی یک سال ویا یک ماه خاص(مثلا یک نفر تجربه خیلی بدی داشته و یکی تجربه خیلی خوب، در نتیجه جامع آماری مهمه و نه تجربه فردی) و این نظر سنجی درصد خطا هم به همراه خواهد داشت.  نتایج این نظر سنجی به صورت هفتگی به روز رسانی شده در وبسایت و کانال Visa4edu.com به صورت رایگان در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. در صورتی که تقاضای اضافه کردن پورت ورودی را دارید، لطفا به آکانت های رسمی مجموعه درخواست خود را ارسال نمایید تا به فهرست موجود اضافه شود.

آی دی ارتباط با ما در تلگرام:


@Visa4edu_Group_assistant
@Visa4edu

برو بالا