عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

عضویت در گروه تلگرامی زندگی دانشجویی آمریکا

عضویت در گروه تلگرامی زندگی دانشجویی آمریکا

عضویت در گروه تلگرامی زندگی دانشجویی آمریکا

گروه تلگرامی برای دانشجویان ایرانی ساکن آمریکا از ۵ سال قبل ایجاد شده است و دانشجویان برای کسب اطلاع از موارد مهم مرتبط با زندگی در شهر و ایالت خود یا موضوعات روزمره و رسیدن به پاسخ سوالاتشون در این گروه حضور دارند. موضوعات مورد بحث در این گروه به ویزای دانشجویی و یا اپلای دانشگاه های آمریکا ارتباطی ندارد. اینکه چطور اکانت رسمی برای دریافت قبض برق آپارتمان خود در آمریکا ایجاد کنیم و یا برای خرید وسایل به چه فروشگاهی مراجعه کنیم می تواند مباحث اولیه واما مهم برای دانشجویان تازه وارد باشد. شرایط دانشجویی و روابط اجتماعی با استاد و دیگر مردم ساکن آمریکا تا قوانین مالیات IRS و اپلای برای OPT/CPT و یا گرین کارت از طریق EB1/EB2 (NIW) می تواند در گروه زندگی دانشجویی برای دانشجویان ساکن آمریکا بسیار مفید باشد.

با توجه به وجود هزاران گروه تلگرامی عمومی در موضوع زندگی در آمریکا و حضور صدها نفر در چنین گروه های که از فلسفه جدا شدن از خانواده یا اپلای دانشگاه های آمریکا بهتر است یا اروپا بگیر تا اینکه محصولات والمارت بهتر است یا کاستکو، همه و همه  یکجا بدون هیچ تفکیک و دسته بندی در یک گروه وجود دارند. برای دوری از حجم بالای مطالب ناهمگون گروه زندگی دانشجویی آمریکا را گروه خصوصی کردیم و حالا حدود ۷۰۰ نفر از دانشجویان ساکن آمریکا در آرامش بیشتری سوالات خود را با دیگر ساکنین داخل آمریکا طرح واز تجربیات یکدیگر استفاده می نمایند.

چنانچه در مرحله اپلای دانشگاه های آمریکا و یا مصاحبه سفارت (ویزای دانشجویی) هستید با حضور در گروه اپلای و مطالعه مطالب سایت Visa4edu به پاسخ بیشتر سوالات خود میرسید.

چنانچه در مرحله سفر به آمریکا هستید و موفق به اخذ ویزای آمریکا شده اید. خوشحال خواهیم بود در گروه میزبان شما باشیم.

خلاصه اینکه:

۱- گروه صرفاً برای دانشجویان ایرانی ساکن آمریکا می باشد.

۲- عضویت در گروه رایگان و استفاده از مطالب گروه با ذکر منبع بلامانع می باشد.

۳- برای عضویت ، در صورتی که ساکن آمریکا هستید، می توانید به آی دی تلگرامی زیر درخواست خود را ارسال نماید.

@Visa4edu

 

 

 

برو بالا