عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

معرفی چند لینک ریفرال مناسب برای دانشجویان

معرفی چند لینک ریفرال مناسب برای دانشجویان

معرفی چند لینک مهم برای دانشجویان از طرف سایت ویزا برای تحصیل

دانشجویانی که وارد آمریکا میشن طی روزهای اول ورود مقداری سردر گمی در انجام امورثبت نام و امور بانکی و زندگی دارند که البته همه ما داشتیم. در صورتی که در گروه زندگی دانشجویی آمریکا { برای عضویت ارسال پیام به ادمین الزامیست} سرچ کنید به بیش از 70% پاسخ های که نیاز دارید می رسید و قطعاً از تجربیات دوستان ایرانی دانشگاهتون هم میتونید استفاده کنید.
بعضی موارد مثل گرفتن SSN و باز کردن حساب بانکی و عضو شدن در اپ های موبایلی و گرفتن سیم کارت و...  از جمله اموری هستند که باید طی روز های ابتدایی انجام داد تا از صرف هزینه های زیاد جلوگیری بشه.

- در صورتی که قصد داشتید کردیت کارت ( مدلی از حساب بانکی که به شما اعتبار خرج کردن پول رو میده و شما به صورت قسطی باید باز پرداخت کنید و البته به نظر ۹۹% دانشجویان از ملزومات زندگی در آمریکاست چون باعث ایجاد سابقه مالی خوب میشه و در زندگی آینده شما در آمریکا تاثیر مهمی داره)، اپلای کنید که البته به دانشجویان تازه واردشده به آمریکا گرفتن کردیت کارت دیسکاور برای اپلای توصیه میشه.

✅ من می تونم لینک دعوت یا همون referral بهتون بدم.

- این کار باعث میشه 50$ به صورت اعتبار بدون نیاز به باز پرداخت به شما بعلاوه کردیت لاین داده بشه
والبته  50$ اعتبار هم به دیسکاور من داده میشه.
روی لینک زیر جهت اپلای کردیت کارت دیسکاور کلیک کنید و باقی مراحل ثبت نام رو پیش ببرید:

https://refer.discover.com/s/czyi5

چنانچه برای آشنای با کردیت کارت ها سوالی داشتید می تونم با دادن لینک ریفرال مشاوره بدم خدمتون.
لینک زیر مربوط به کردیت کارت آمریکن اکسپرس هست که به همه دانشجویان برای کارت دوم و برای دانشجویانی که قصد داشتن همزمان دو کردیت کارت رو دارند توصیه میشه:
با استفاده از لینک دعوت زیر مبلغ ۷۵ دلار به شما و دعوت کننده هدیه داده میشه.

 http://refer.amex.us/MOHSEmtG6p?XLINK=MYCP

 

و برای رزرو کردن هتل در سایت BOOKING.COM می توانید با استفاده از لینک زیر برای ثبت نام در سایت استفاده و از ۱۰٪‌تخفیف در رزرو هتل علاوه بر دیگر تخفیف های موجود در این سایت استفاده نمایید:

https://www.booking.com/s/11_6/motlag98


✅ نکته مهم بعدی خرید سیم کارت هست که در اولین روز ورود به شهرتون در آمریکا باید تهیه کنید. برای این منظور اطلاعات بسیار زیادی به صورت فایل و پیام در گروه موجود هست که توصیه میشه قبل از ورود به آمریکا اونا رو مطالعه کنید. یکی از راه های ارزان و دائمی ، خرید سیم کارت h2o هست که البته باید بعداز ورود به سایتش منطقه تحت پوش . آنتن دهی رو چک کنید و بعد اقدام به سفارش سیم کارت کنید. این سیم کارت زیرمجموعه AT&T در آمریکا هست و از نظر آنتن دهی و قیمت به صرفه می باشد، در ضمن امکان انتقال شماره موبایل به شبکه های موبایلی دیگر در آینده براتون هست .
مهم ترین خاصیت این سیم کارت امکان تماس تلفنی از داخل آمریکا به شماره همراه و یا ثابت در ۷۰ کشور دنیا هست( مبلغ ۵ دلار اعتبار ماهیانه برای 45 دقیقه تماس به صورت رایگان به شما داده میشه- در حال حاضر ایران در لیست این شرکت نیست).

- با استفاده از لینک دعوت ، شما می تونید یک ماه رایگان از امکانات این سیم کارت علاوه بر امکانات خود این شرکت استفاده کنید.

روی لینک زیر جهت اپلای سیم کارت  کلیک کنید:

https://bit.ly/2rUBchJ

yes برای استفاده از خدمات اوبر(همون اسنپ تاکسی معادل تازه تاسیس شده در ایران ) در صورتی که از لینک زیر استفاده کنید $۵ دلار تخفیف اولیه به شما ومن داده میشه:


M has given you a FREE Uber ride (up to $5). To claim your free gift, sign up using this link: 

https://www.uber.com/invite/mohsenm1275ue

yes اصولا باز کردن حساب بانکی (در بعضی موارد ) و لیفت . اوبر( نرم افزار های برای گرفتن تاکسی تو شهری و...) و کش اپ (انتقال پول )و... نرم افزار های دیگه در آمریکا اگر کسی اینوایت کنه شما رو و یا ریفرال لینک بده، 
یه اشانتیونی به هر دو طرف می ده سیستم که یه جور پاداش جذب شدن و ورود به سیستمشون هست .
و مهمتر اینکه شما نیز پس از ورود به این چرخه میتونید دوستانتون رو دعوت کنید و از مزایای دعوت استفاده کنید.

موفق باشید

برو بالا