عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

ضرورت داشتن وب سایت-رزومه برای اپلای دانشجویی

ضرورت داشتن وب سایت-رزومه برای اپلای دانشجویی

چرا وب سایت داشته باشیم؟

داشتن رزومه یا همان (CV) دانشجویی(به زبان انگلیسی) برای افرادی که قصد اپلای برای دانشگاه های آمریکا و یا دیگر کشورهای جهان را دارند الزامیست. رزومه دانشجو می تواند به صورت فایل متنی با پسوند pdf برای استاد ارسال شود. 

مدارک تحصیلی ، نمرات آزمون های زبان و مهم تر از همه مقالات چاپ شده دانشجو و ریسرچ اینترست های دانشجو برای کسب موافقت یک استاد در مسیر پذیرش دانشگاه آمریکایی (و یا دیگر دانشگاه های جهان) در درجه اول اهمیت قرار دارند.

آیا رزومه (CV) برای نشان دادن کیفیت سوابق تحقیقاتی دانشجو کافیست؟


در پاسخ به این سوال باید گفت : از نظر کلی اساتید به ریسرچ اینترست های دانشجویان اهمیت بسیار زیادی می دهند و دپارتمان ادمیشن دانشگاه ها به مدارک تحصیلی - نمرات آزمون ها و .... . هرچند برای اساتید نمرات آزمون های زبان و... نیز اهمیت دارند. تمام این موارد در رزومه (CV) دانشجو موجود می باشند، از طرفی رزومه استاندارد باید حاوی نکات کلی و ذکر عناوین مقالات باشد.

برای نشان دادن موضوعات و کیفیت مقالات و یا کنفرانس های که در آن شرکت کردید و جزییات بیشتر که نمی توان در رزومه (CV) ذکر کرد، چه باید انجام دهیم؟

سالهاست که دانشجویان و اساتید دانشگاه های بین المللی با ایجاد وب سایت های ساده و رسمی فعالیت های خود را شرح و از بستر ایجاد شده در شبکه های تحت وب استفاده می کنند. استفاده از وب سایت رسمی نه تنها برای دانشجویان در حال اپلای دانشگاه بلکه برای دانشجویانی که در حال تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور هستند و یا در بازه پیدا کردن کار بعداز از فارغ التحصیلی از دانشگاه آمریکایی هستند نیز بسیار مفید می باشد.

از این رو مجموعه ویزا برای تحصیل با ایجاد بستری کاملا حرفه ای برای ایجاد وب سایتی تخصصی و منحصر به امور دانشجویی البته زیبا و ارزان اما کارآمد برای دانشجویان  تلاش دارد تا در موضوع پذیرش دانشگاه و یا معرفی دانشجو به شرکتهای کاری و یا موقعیت های پس از تحصیل در آمریکا گامی مناسب برداشته باشد. دانشجویان با گرایش های مختلف تحصیلی و یا دانش کامپیوتری می توانند بعداز دریافت کامل وبسایت ، خود اقدام به ویرایش محتویات سایت خود نمایند. بدین منظور قالب وب سایت Wordpress خواهد بود تا تمام دانشجویان در رشته های مختلف تحصیلی کار با قالب سایت و ویرایش های بعدی مطالب خود را به راحتی انجام دهند. لازم به ذکر است وب سایت رزومه می تواند به همه افراد با تحصیلات آکادمی در پیدا کردن موقعیت های مختلف در تمام قاره های جهان تاثیر گذار باشد.

تذکر:
داشتن رزومه
(CV) برای اپلای دانشگاه الزامیست، اما داشتن وب سایت-رزومه در کنار رزومه متنی به دانشجو کمک بسیار زیادی می کند تا دانشجو خود را کاملتر و با کیفیت بالاتری به استاد دانشگاه مورد نظر و یا کمپانی در مراحل اقدام برای ویزای کار (H1B) معرفی نماید.

وب سایت- رزومه شامل چه نکاتی باید باشد؟

با انجام جستجویی ساده در گوگل می توانید مدل های مختلف وب سایت-رزومه را مشاهده کنید. مدلی که در وب سایت نمونه معرفی گردیده است نمونه استاندارد و کارآمدی می باشد که برای دانشجویان طراحی گردیده است. 

نمونه سایت  طراحی شده برای دانشجویان:

www.mohammadrezachimerad.jimdofree.com

خدمات ما شامل:

۱- انجام کلیه امور مربوط به اجاره هاست و دامنه( در صورتی که فرد هاست و دامنه داشته باشد- فقط هزینه مربوط به طراحی را پرداخت می نماید).

۲- طراحی قالب وردپرسی استاندارد رزومه (نمونه موجود در لینک بالا) و بارگذاری تمام اطلاعات رزومه شما در وب سایت.

لازم به ذکر است با توجه به درخواست دانشجو و یا کاربر می توان از نمونه های دیگر موجود در WORDPRESS نیز در طراحی سایت استفاده نمود که نیاز به هماهنگی درخواست کننده قبل از ثبت سفارش دارد.

- لازم به ذکر است: پس از تحویل کامل وب سایت سفارش به صورت کامل انجام شده و هرگونه ویرایش احتمالی در آینده شامل هزینه جداگانه ای خواهد بود. برای استفاده از خدمات آپدیت اطلاعات رزومه و یا قالب وب سایت می توانید در زمان درخواست سفارش موضوع را قید نمایید(هرزمان بعداز اتمام سفارش می توانید با صرف هزینه اندک از امکان ویرایش سایت توسط همکاران ما استفاده نمایید). چنانچه دانشجو سایت و قالبی داشته باشد و یاتمایل به استفاده از سرور و هاست دیگری دارد، می تواند تنها از خدمات طراحی وبسایت استفاده نماید. هاست از بهترین و به صرفه ترین شرکت خدمات سرور و شبکه در ایران برای شما اجاره می شود.( شرکت اجاره دهنده هاست : پارس آنلاین)

 

شما میتوانید از مدلهای مختلف پیشنهاد شده برای داشتن وب سایت-رزومه استفاده نمایید. پسوند های مختلف پیشنهادی با توجه به هزینه شرکت های هاست و دامنه می باشد و دانشجویان امکان انتخاب پسوند با توجه به بودجه مورد نظر را خواهند داشت. 

نکته مهم:

قیمت های مربوط به اجاره هاست و دامنه برگرفته از سایت رسمی شرکت پارس آنلاین بوده و در صورت کاهش قیمت و یا افزایش هزینه های مندرج در وب سایت شرکت خدمات هاست و دامنه ، اعداد مندرج در لیست زیر نیز عیناً تغییر خواهد کرد. برای مشاهده آخرین قیمت های شرکت پارس آنلاین اینجا کلیک نمایید.

 

پیشنهاد ویژه:
شما می توانید از وبسایت رایگان jimdofree.com  مندرج در ردیف آخر جدول زیر استفاده نموده و تنها هزینه طراحی قالب و بارگذاری اطلاعات را پرداخت نمایید.

 

برای سفارش و یا توضیحات بیشتر می توانید از گزینه های زیر استفاده نمایید:

۱- پس از عضویت در سایت ویزا برای تحصیل می توانید وارد پنل کاربری خود شده و از طریق منو پشتیبانی اقدام به ارسال تیکت برای موضوع مالی ، ما را از درخواست خود مطلع سازید. همکارن ما در پشتیبانی سایت با شما ارتباط برقرار نموده و راهنمایی های مورد نیاز شما را ارائه خواهند داد.

VISA4EDU.COM

۲- استفاده از آیکون ارتباط با ما.

برو بالا