عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سایت ویزا برای تحصیل شامل چند گروه اجتماعی نیز می باشد. لیست گروه های اجتماعی و همچنین قوانین عضویت در این گروه ها به شرح زیر قابل مشاهده برای اعضا محترم می باشد.

لازم به ذکر است فعالیت سایت ویزا برای تحصیل و گروه های اجتماعی ذکر شده در این پیام طبق قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد. 

 

 لینک گروه های اجتماعی زیرمجموعه ویزا برای تحصیل  و قوانین عضویت :

۱-از ابراز تشکر، لایک، انواع استیکر و نیز دیالوگ های غیر مربوط به موضوع هر گروهی که در آن حضور دارید ، خودداری فرمایید.

در تایپ از فنگلیسی نوشتن خودداری کنید


۲- با هرگونه تبلیغات، اشتراک لینک سایر گروه ها ، کانال ها و موضوعات ناهمگون برخورد شده و درصورت تکرار از حضور فرد خاطی در گروه، ممانعت به عمل خواهد آمد.

۳. سوال و جواب خود را در قالب «یک پیام» به صورت ریپلای و به زبان فارسی مطرح نمایید. (دوستانی که از نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام استفاده میکنند، میتوانند از Shift+Enter برای تعویض زبان کیبورد خود  استفاده کنند.

۴- قبل از ارسال پیام در گروه ها با استفاده از کلیدواژه مرتبط با سوال خود در گروه اقدام به سرچ موضوع نمایید. بیش از ۷۰٪ مطالب طی سالهای گذشته در گروه مطرح و پاسخ داده شده است.

۵- قسمت سوالات متداول موجود در زیر منو خدمات سایت حاوی سوالات پر تکرار دانشجویان می باشد و مطالعه آن قبل از ارسال سوال در گروه ها اکیداً توصیه میشود.

 

مباحث مرتبط با اپلای مانند نتایج اپلای دانشگاه های خاص،مدارک مورد نیاز و سربازی و کسری خدمت و سوالات شخصی در گروه اپلای دانشجویی آمریکا مطرح می شود. لازم به ذکر است گروه سابقه بیش از ۳ سال حضور در شبکه اجتماعی را دارد و هر سال عنوان گروه به سال تحصیلی پیش روی دانشجویان ویرایش می شود.
 


لینک گروه اپلای دانشجویی آمریکا ۲۰۱۹:

https://t.me/joinchat/BPJfaT8qcLC6NGA5HJFGrw

لطفاً از طرح مباحث ویزای دانشجویی  در گرو اپلای، خودداری کنید.

 

- مباحث مرتبط با ویزایی دانشجویی ، مباحث مرتبط با سفارت و گرفتن وقت که در گروه ویزایی دانشجویی آمریکا مطرح میشود. لازم به ذکر است گروه سابقه بیش از ۳ سال حضور در شبکه اجتماعی را دارد و هر سال عنوان گروه به سال تحصیلی پیش روی دانشجویان ویرایش می شود.

 

لینک گروه ویزای دانشجویی ٢٠١۹:

https://t.me/joinchat/BPJfaUAbIngbfUwpSrxkzQ

لطفاً از طرح مباحث اپلای دانشجویی  در گرو ویزا، خودداری کنید. - مباحث مرتبط با ابلاغیه های ترامپ که خوشبختانه هیچکدام شامل دانشجویان نمی‌شود و صرفاً جهت طرح مباحث روز ویزا برای والدین دانشجویان و آمادگی در مقابل اعلام دستورات احتمالی جدید ترامپ ایجاد شده است. تقاضا داریم و تاکید می کنیم از ارسال پست های مرتبط با موضوعات گروه ویزایی دانشجویی و اپلای دانشجویی در گروه ترامپ خودداری کنید، گروه ترامپ و ممنوعیت‌ های جدید صرفاً جهت پیگیری اخبار بَن می‌باشد که تا این لحظه ارتباطی با دانشجویان ایرانی نداشته است. از ارسال پیام حاوی موضوعات سیاسی در این گروه اکیداً خودداری نمایید.

 

 لینک گروه ترامپ & ویزا

https://t.me/joinchat/BPJfaUTuzkcRkyHb67vygA


- کانال «ویزا، پذیرش، آمریکا» اصلی ترین بستر انتقال محتوای تولیدی توسط ادمین ها و اعضای گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل میباشد. عضویت در کانال به منظور دسترسی به انواع مختلف منابع مطالعاتی، آخرین تجارب دانشجویان در مباحث پذیرش دانشگاه های آمریکا و ویزای تحصیلی آمریکا و ...اکیداً توصیه میگردد.

 آدرس کانال ویزا برای تحصیل:

@VISA_APPLY_AMERICA


 
   لازم به ذکر است که میزبانان شما در گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل که به عنوان ادمین وظیفه هماهنگی و اعتلای شرایط گروه را دارند؛ صرفاً در تکاپوی ایجاد بستری درست و حساب شده جهت استفاده از اخبار ابلاغیه ها برای خود و دیگران هستند. در این راستا از سایر اعضای گروه نیز خواهشمندیم که خود را در مقام میزبان تلقی کرده و با آرامش، متانت و رعایت ادب، هر گونه عدم رعایت قوانین را به دیگران گوشزد نمایند.

اگر از بین اعضاء، دوست عزیزی برای ادمینی در این گروه تمایل به همکاری داشتند. به ای دی زیر پیام ارسال نمایند:

@MohsenMotlagh

از همه عزیزانی که تازه وارد هرکدام از گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل می شوند تقاضا داریم ضمن مطالعه کامل قوانین ، از آن تخطی ننمایند. 


با احترام.

ادمین های گروه وکانال ویزا برای تحصیل

 

@VISA_APPLY_AMERICA

visa4edu.com

 https://www.instagram.com/visa4edu

برو بالا