عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

ثبت سفارش تصحیح رزومه و انگیزه نامه دانشجویی

ثبت سفارش تصحیح رزومه و انگیزه نامه دانشجویی

انگیزه نامه SOP 
رزومه دانشجویی CV


@VISA_APPLY_AMERICA

 

با تشکر از اعتماد شما دانشجویان به گروه "ویزا برای تحصیل"،  برای ثبت بیش از ۳۰۰ مورد سفارش تصحیح انگیزه نامه SOP و رزومه دانشجویی CV از طریق سایت ویزا برای تحصیل و کانال تلگرامی ما از سال گذشته تا امروز (۲۰۱۹-۲۰۱۸).
 

 

CURRICULUM VITAE


در تصحیح رزومه دانشجویی موارد زیر انجام میشود:


۱- ویرایش فونت و سایز حروف انگلیسی موجود در متن (متن های مختلف قواعد فونت منحصر به خودشون رو دارند- مانند فونت عنوان مقالات-).


۲- استاندارد سازی ترتیب نگارش عناوین روزمه طبق استاندارد رزومه دانشجویی( استاندارد رزومه کاری با روزمه دانشجویی تفاوت های بسیار زیادی دارد- برای مثال در رزومه دانشجویی سن دانشجو ذکر نمی شود).

۳- حذف موارد حساس که احتمال می رود در مرحله اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجو مشکل ایجاد شود.


۴- اضافه کردن مواردی که باعث کامل شدن روزمه دانشجویی می گردد.


۵- استفاده از امکان ارتباط با تصحیح کننده  نهایی برای درک موارد انجام شده در رزومه و راهنمایی های ضروری- توضیحات بیشتر از طرف ویراستار به دانشجو-).

 

هزینه تصحیح رزومه:

اولویت مجموعه ویزا برای تحصیل توجه به بودجه محدود دانشجویان به ویژه در شرایط سخت تامین هزینه های اپلیکیشن دانشگاه ها و مصاحبه سفارت و... می باشد. اولویت مهم دیگر انجام سفارش با کیفیت بالا صرفاً جهت کمک به دانشجو برای نمایش بهتر رزومه به استاد و دانشگاه و اخذ پذیرش تحصیلی با شرایط بهتر، از دانشگاه های آمریکا و دیگر کشور های خارجی می باشد. هر سال سعی مجموعه ویزا برای تحصیل ثابت نگهداشتن هزینه سفارشات تصحیح بوده و خواهد بود.

هزینه تصحیح رزومه مبلغ ۳۰۰ هزار تومان می باشد. 
 

Statement of Purpose

انگیزه نامه نوشته شده دانشجو (به زبان انگلیسی) باتوجه به نکات زیر تصحیح میگردد:

۱- تعداد کلمات انگیزه نامه بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کلمه باشد( انگیزه نامه شامل موارد مهم و کلی می شود و بیشتر دانشگاه ها محدودیت کلمه و یا صفحه را اعلام میکنند که ۱ صفحه می باشد).

۲- ترتیب نگارش موضوعات و روان بودن درک موضوع برای خواننده بررسی و ویرایش می شود.

۳- گرامر و مشکلات املایی و معنی لغات ویرایش می شود.

۴- با توجه به نمرات زبان و سطح دانش زبان انگلیسی دانشجو ویرایش انجام میشود.

۵- موارد حساس و یا خاص که نباید در متن نامه مطرح شود بررسی و برای تغییر و حذف با دانشجو هماهنگی به عمل می اید.

۶- در صورتی که متن انگیزه نامه دانشجو فارسی باشد ونیاز به ترجمه و ویرایش داشته باشد مبلغ سفارش بعد از بررسی متن به دانشجو اعلام میگردد.

۷- پاراگراف آخر انگیزه نامه برای دانشجو طوری نگارش می شود که تنها با تغییر نام دانشگاه و رشته اپلای از متن انگیزه نامه بتوان برای دانشگاه های مختلف استفاده نمود( جهت کاهش هزینه های تصحیح برای دانشجویان).

۸- زمان انجام سفارش با توجه به متن و بررسی اولیه به دانشجو اعلام میگردد. (معمولا بین ۴ روز تا ۷ روز کاری).

۹- در صورت تمایل دانشجو به انجام فوری سفارش مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اضافه بر مبلغ سفارش نرمال اخذ میشود.

هزینه انجام تصحیح انگیزه نامه مبلغ ۳۰۰ هزار تومان می باشد. که این مبلغ در زمان تحویل سفارش اخذ خواهد شد.

 

 

ثبت سفارش:

ابتدا در سایت عضو شده و از طریق پنل کاربری خود به قسمت پشتیبانی (منو سمت راست صفحه) مراجعه و از طریق ارسال تیکیت جدید ، درخواست خود را مطرح نمایید. همکاران ما در اولین فرصت با شما برای مراحل بعدی شامل نوبت دریافت سفارش هماهنگی به عمل می آورند.

VISA4EDU.COM

نکته مهم:

کادر همکار در مجموعه ویزا برای تحصیل از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر ایران تشکیل شده و تقریبا همه اعضاء اکنون در دانشگاه های آمریکا مشغول به تحصیل می باشند.این دانشجویان مراحل پذیرش دانشگاه های آمریکا را طی نموده و تجربه مفید خود را به شما دانشجویان محترم منتقل می نمایند.

 

برو بالا