عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

عضویت در کانال تلگرامی و گروه ها

 قوانین عضویت در گروه زندگی دانشجویی آمریکا (Visa4edu)

۱-از ابراز تشکر، لایک، انواع استیکر و نیز دیالوگ های غیر مربوط به موضوع هر گروهی که در آن حضور دارید ، خودداری فرمایید. به این دلیل که حجم مطالب ارسالی بالا رفته و پیام های مهم اعضا بین تشکر و پیامهای غیر اصلی گم شده ویا دیده نمیشوند.

در تایپ از فنگلیسی نوشتن خودداری کنید

۲- با هرگونه تبلیغات، اشتراک لینک سایر گروه ها ، کانال ها و موضوعات ناهمگون برخورد شده و درصورت تکرار از حضور فرد خاطی در گروه، ممانعت به عمل خواهد آمد.

۳. سوال و جواب خود را در قالب «یک پیام»  و به زبان فارسی مطرح نمایید. (اگر از نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام استفاده میکنند، میتوانند از Shift+Enter برای تعویض زبان کیبورد استفاده کنند).

۴- قبل از ارسال پیام در گروه ها با استفاده از کلیدواژه مرتبط با سوال خود در گروه اقدام به سرچ موضوع نمایید. بیش از ۷۰٪ مطالب طی سالهای گذشته در گروه مطرح و پاسخ داده شده است.

۵- صفحه سوالات متداول حاوی سوالات پر تکرار دانشجویان می باشد و مطالعه آن قبل از ارسال سوال در گروه ها اکیداً توصیه میشود.


۶- کانال «ویزا، پذیرش، آمریکا» اصلی ترین بستر انتقال محتوای تولیدی توسط ادمین ها و اعضای گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل میباشد. عضویت در کانال به منظور دسترسی به انواع مختلف منابع مطالعاتی، آخرین تجارب دانشجویان در مباحث پذیرش دانشگاه های آمریکا و ویزای تحصیلی آمریکا و ...اکیداً توصیه میگردد.


۷- میزبانان شما در گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل که به عنوان ادمین وظیفه هماهنگی و اعتلای شرایط گروه را دارند؛ صرفاً در تکاپوی ایجاد بستری درست و حساب شده جهت استفاده از اخبار ابلاغیه ها برای خود و دیگران هستند. در این راستا از سایر اعضای گروه نیز خواهشمندیم که خود را در مقام میزبان تلقی کرده و با آرامش، متانت و رعایت ادب، هر گونه عدم رعایت قوانین را به دیگران گوشزد نمایند.

لازم به ذکر است فعالیت سایت ویزا برای تحصیل و گروه های اجتماعی ذکر شده در این پیام طبق قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد. 

از همه عزیزانی که تازه وارد گروه زندگی دانشجویی آمریکا می شوند تقاضا داریم ضمن مطالعه کامل قوانین ، از آن تخطی ننمایند. 


با احترام

مجموعه ویزا برای تحصیل

برو بالا