عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

عضویت در کانال تلگرامی و گروه ها

     

        

 

 قوانین عضویت در گروه های تلگرامی Visa4edu

۱-از ابراز تشکر، لایک، انواع استیکر و نیز دیالوگ های غیر مربوط به موضوع هر گروهی که در آن حضور دارید ، خودداری فرمایید. به این دلیل که حجم مطالب ارسالی بالا رفته و پیام های مهم اعضا بین تشکر و پیامهای غیر اصلی گم شده ویا دیده نمیشوند.

در تایپ از فنگلیسی نوشتن خودداری کنید

۲- با هرگونه تبلیغات، اشتراک لینک سایر گروه ها ، کانال ها و موضوعات ناهمگون برخورد شده و درصورت تکرار از حضور فرد خاطی در گروه، ممانعت به عمل خواهد آمد.

۳. سوال و جواب خود را در قالب «یک پیام»  و به زبان فارسی مطرح نمایید. (اگر از نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام استفاده میکنند، میتوانند از Shift+Enter برای تعویض زبان کیبورد خود  استفاده کنند).

۴- قبل از ارسال پیام در گروه ها با استفاده از کلیدواژه مرتبط با سوال خود در گروه اقدام به سرچ موضوع نمایید. بیش از ۷۰٪ مطالب طی سالهای گذشته در گروه مطرح و پاسخ داده شده است.

۵- صفحه سوالات متداول  حاوی سوالات پر تکرار دانشجویان می باشد و مطالعه آن قبل از ارسال سوال در گروه ها اکیداً توصیه میشود.

۶- مباحث مرتبط با اپلای مانند نتایج اپلای دانشگاه های خاص،مدارک مورد نیاز و سربازی و کسری خدمت و سوالات شخصی در گروه اپلای دانشجویی آمریکا مطرح می شود. لازم به ذکر است گروه سابقه بیش از۵ سال حضور در شبکه اجتماعی را دارد و هر سال عنوان گروه به سال تحصیلی پیش روی دانشجویان ویرایش می شود.

لطفاً از طرح مباحث ویزای دانشجویی  در گروه اپلای، خودداری کنید. 

۷- مباحث مرتبط با ویزایی دانشجویی ، مباحث مرتبط با سفارت و گرفتن وقت که در گروه ویزایی دانشجویی آمریکا مطرح میشود. لازم به ذکر است گروه سابقه بیش از ۵ سال حضور در شبکه اجتماعی را دارد و هر سال عنوان گروه به سال تحصیلی پیش روی دانشجویان ویرایش می شود.

لطفاً از طرح مباحث اپلای دانشجویی  در گروه ویزا، خودداری کنید. 


۸- مباحث مرتبط با ابلاغیه های ترامپ که خوشبختانه تاکنون هیچکدام شامل دانشجویان نشده است و صرفاً جهت طرح مباحث روز ویزا برای والدین دانشجویان و آمادگی در مقابل اعلام دستورات احتمالی جدید ترامپ ایجاد شده است. تقاضا داریم و تاکید می کنیم از ارسال پست های مرتبط با موضوعات گروه ویزایی دانشجویی و اپلای دانشجویی در گروه ترامپ خودداری کنید، گروه ترامپ و ممنوعیت‌ های جدید صرفاً جهت پیگیری اخبار بَن می‌باشد که تا این لحظه ارتباطی با دانشجویان ایرانی نداشته است. از ارسال پیام حاوی موضوعات سیاسی در این گروه اکیداً خودداری نمایید.


۹- کانال «ویزا، پذیرش، آمریکا» اصلی ترین بستر انتقال محتوای تولیدی توسط ادمین ها و اعضای گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل میباشد. عضویت در کانال به منظور دسترسی به انواع مختلف منابع مطالعاتی، آخرین تجارب دانشجویان در مباحث پذیرش دانشگاه های آمریکا و ویزای تحصیلی آمریکا و ...اکیداً توصیه میگردد.


۱۰- میزبانان شما در گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل که به عنوان ادمین وظیفه هماهنگی و اعتلای شرایط گروه را دارند؛ صرفاً در تکاپوی ایجاد بستری درست و حساب شده جهت استفاده از اخبار ابلاغیه ها برای خود و دیگران هستند. در این راستا از سایر اعضای گروه نیز خواهشمندیم که خود را در مقام میزبان تلقی کرده و با آرامش، متانت و رعایت ادب، هر گونه عدم رعایت قوانین را به دیگران گوشزد نمایند.

لازم به ذکر است فعالیت سایت ویزا برای تحصیل و گروه های اجتماعی ذکر شده در این پیام طبق قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد. 

از همه عزیزانی که تازه وارد هرکدام از گروه های زیرمجموعه ویزا برای تحصیل می شوند تقاضا داریم ضمن مطالعه کامل قوانین ، از آن تخطی ننمایند. 


با احترام

مجموعه ویزا برای تحصیل

برو بالا